المان های وبلاگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

دانشگاه سماشکو

دانشگاه سماشکو یک دانشگاه دندانپزشکی و پزشکی در مسکو روسیه است. امروزه این دانشگاه تغییر نام داده است و با عنوان موسسه دندانپزشکی مسکو یا دانشگاه یوداکیموف شناخته می‌شود. دانشگاه سماشکو مسکو در سال ۱۹۲۲ تاسیس شده است. باید بدانید که این دانشگاه اصلی‌ترین موسسه‌ی آموزشی عالی در شاخه‌ی دندانپزشکی و مرکز فعال انجام تحقیقات و پژوهش‌های علمی در زمینه‌ی دندانپزشکی در کشور روسیه به شمار می‌آید. باید گفت که دانشگاه سماشکو دارای دانشکده‌ا‌‌ی برای دانشجویان خارجی است و هر سال چندین دانشجوی‌ بین‌المللی برای تحصیل در رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی به این دانشگاه مراجعه می‌کنند. دانشجویان ایرانی نیز به تحصیل در دانشگاه روسی سوماشکو می‌پردازند و این دانشگاه تا کنون دانشجویان ایرانی بسیاری را نیز تربیت داده است.

دانشگاه سماشکو دارای ۲ کالج اصلی پزشکی و دندانپزشکی است و برنامه‌های تحصیلی زیر شاخه‌های پزشکی و دندان پزشکی را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که این دانشگاه یکی از جامع‌ترین دانشگاه‌های علوم پزشکی در اروپای شرقی به شمار می‌آید. باید گفت که خدمات بسیاری توسط این دانشگاه در خدمت سیستم بهداشت و درمان کشور روسیه انجام می‌پذیرد. با توجه به اینکه این دانشگاه بیش از ۹۰ سال است که در آموزش رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی فعالیت دارد، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور روسیه در زمینه‌ی پزشکی و دندانپزشکی به شمار می‌آید. تحصیل در این دانشگاه می‌تواند یک تجربه‌ی بسیار عالی باشد و درب‌های موفقیت را به روی شما بگشاید. چرا که بیشتر دانشجویان فارغ‌التحصیل از این دانشگاه دانشجویانی ممتاز و نخبه بوده و در حرفه‌ی خود بسیار موفق هستند. در این مطلب به معرفی دانشگاه سماشکو، رشته‌ها و برنامه‌های تحصیلی ارائه شده در آن، مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه و ادامه تحصیل در آن و مزیت‌های تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در روسیه خواهیم پرداخت. اگر شما قصد مهاجربه روسیه و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آن در رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی یا پزشکی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین ما در ارتباط باشید تا در جریان اطلاعات درست و نرخ مصوب شهریه‌ی سالیانه دانشگاه ها قرار بگیرید

دانشگاه رودن (مسکو)

/
این دانشگاه در تمام رشته های پزشکی مورد تایید ایران می باشد. …

دانشگاه لومونوسف (مسکو)

/
که در رنکینگ 84 دنیا قرار دارد و مورد تایید ایران در رشته های پز…

شرایط کشور روسیه برای زندگی

/
شرایط زندگی در روسیه اگر می خواهید به روسیه سفر ی…

افرادی که برای تحصیل مهاجرت کرده اند

/
تحصیل در روسیه در رشته پزشکی در مقایسه با کشور ایران که …

شرایط تحصیل در روسیه

/
طبق گزارشات سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، روسیه دارای…

هزینه تحصیل در روسیه

/
هزینه تحصیل در روسیه 2021 هزینه تحصیل در روسیه به روبل (واحد پول…